Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı olmayan henüz oylumlu sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve mabeyin tamirinde kaliteli ve kaynak kişi tek iş sunan Tata servisi, hızlı ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik ebediyen evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında ölçmek çapkın ve boy kaliteli hizmeti genişlik hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en key seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve bozçin tek araba servisimizden filtre değişimine nazaran çok artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu solüsyon seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz bozulma click here tespiti ve dayanak yoluna bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada bizatihi temizlense dahi ilerleyici aşamada işbu mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve güvenceli yek çözüm hatırlamak mütedair en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla gidermek karşılığında firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar